Nincsen rózsa tövis nélkül...( ?!)

Egyesületi nap a Vadrózsa Étteremben

A Magyar Protokollosok Országos Egyesületének szeptember havi szakmai programjának helyszínéül a 2016 májusában újra nyitott Vadrózsa Étterem szolgált.

A barátságos környezetben a tagok „rózsásan” és rózsák között érezhették magukat.

Az ügyvezető-tulajdonos, Földvári Gábor úr személyesen mutatta be a résztvevő tagságnak a Vadrózsa Étterem kínálta lehetőségeket, emellett pedig a ház borainak megízlelése is a program részét képezte.

A Rózsadombon található villaépület nem csak elegáns, hanem különleges és méltó rendezvényhelyszínként is szolgálhat bármilyen szintű protokoll eseménynek, az étterem konyhája pedig színvonalas fogásokat kínál a diplomáciai, illetve üzleti vendéglátásához is. Az étterem a magyar konyha eredeti ízeit elevenítik fel, de figyelembe veszi a modern kor igényeit és követelményeit.

Számos tagtársnak volt korábbról kellemes élménye a helyszínnel kapcsolatban, amit a jelenlegi látogatás is csak megerősíteni tudott.