A jó modor menő

"A jó modor menő" címmel viselkedéskultúra tréninget tartottak a Magyar Protokollosok Országos Egyesületének tagjai a Mathias Corvinus Collegium Középiskolai Programjában részt vevő diákok számára 2017. november 4-én, szombaton délután.

A jó hangulatú program során kiscsoportos, gyakorlatorientált foglalkozások keretében közel hatvan fiatal kapott válaszokat az illemtannal, viselkedéskultúrával kapcsolatos és a mindennapi élethelyzetekben is felmerülő kérdésekre.

Ezúton is köszönetünket fejezzük ki a résztvevő diákoknak az aktivitásért és a fáradtságot nem ismerő együttműködésért, valamint az MCC Középiskolai Program szervezőinek a rendezvény előkészítésében és megvalósításában való közreműködésért.