Ismételt adományozás Kömlődön

Nagy örömünkre szolgált, hogy az egyesület elnöksége és tagsága részéről a kérés ismételten meghallgatásra talált és szépen gyűltek az adományok.

Az intézetbe 2015. december 4-én vittük le a rengeteg gyermekholmit, törülközőket, játékokat, tartós élelmiszereket, édességet, stb., és adtuk át Kissné Zobor Zsuzsanna otthonvezetőnek. Az Egyesület nevében a négy fős "delegáció", akik az adományokat lejuttatták, minden gyermeknek mikulás csomagot adott át, mely hihetetlen népszerűségnek örvendett, nagy örömöt okozva az otthon lakóinak.

Ennek az akciónak a sikeréhez nagymértékben hozzájárult az egyesület elnöke és főtitkára, ezért elsősorban nekik jár köszönet.

Köszönetet kell továbbá mondani adományaikért Bakos Ildikó, Bányainé Micski Marianna, dr. Bittó Renáta, Farkas Ferenc, Galovtsik Erik, Koncz Sándor, Kovács Gábor, Kovács Gyuláné, Nagy József, Orbán Terézia tagtársainknak is.