Dunán innen, Dunán túl...

Félévzáró rendezvény a Gourmet Színházhajón

Közeledik a nyári szünet, ugyanakkor a Magyar Protokollosok Országos Egyesülete a tagjait még a nagy vakációzások előtt egy igazán „mozgó” és élménygazdag helyszínre invitálta. A nappal és éjszaka is gyönyörű látványt nyújtó Dunán hajókázva élvezhettük ezúttal a látvány és ízkavalkád mellett a fedélzeten felcsendülő fülbemászó dallamokat is.

2016. június 8. -án, a Jászai Mari téri 9-es kikötőből induló Gourmet Színházhajó - a  két órás dunai hajózás mellett- üdvözlő italal és négyfogásos felszolgált gourmet vacsorával várta a tagokat és kísérőiket.

Az égiek kegyesek voltak a szervezőkhöz, hiszen a csodálatos időjárásnak köszönhetően a szó szoros és átvitt értelmében is felhőtlen szórakozásban lehetett részünk Fehér Adrienne, Jónás Andrea és Frech Zoltán előadóművészeknek köszönhetően, akik  - a vacsora közben - ismert filmzenei és musical részleteket adtak elő.